Hakkımızda

Büyük ideallerle kurulan ve yeni çıktığı bu yolda güvenilir ve emin adımlarla ilerleyen Ozef Pharma; iki genç girişimci doktorun inisiyatifidir. Dinamik vizyonu ve özgün idealleri olan bir kurumsal hafıza üzerine inşa edilen firma, yeni nesil sağlıklı ürünlerinin tüketicilerle buluşturulması için çalışmaktadır. Tamamlayıcı ürünler ve takviyeler üzerine ürün tedariği ve üretimi gerçekleştiren firma, hali hazırda kendine ait ürünlere sahiptir ve her geçen gün yeni formüller firmanın ürün gamına dahil olmaktadır.
Kendimize yüklediğimiz misyon ise oldukça büyük : Gelecek nesillerimize ve onların mimarı annelerimize desteğin en kalitelisini sunmak.

Dünya’da yapılan araştırmaları ve en yeni gelişmeleri detaylı şekilde takip edip yeni formüllerle sizlerle en iyiyi buluşturmak. Bunun için özenle, tüm sevgi ve bilgimizle çok çalışıyoruz.

İleriye dönük idealleri olan genç girişimcilerin inşa ettiği Ozef Pharma; sektörde rekabet koşullarından bağımsız, en iyinin hedeflendiği ve sınırlara takılmayan bir yaklaşıma sahiptir.

“Biz sizin ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, sizin içi gerekli olan destek ürünlerini sunmak üzere girişimlerde bulunuyoruz.

Sağlıklı nesiller için çıktığımız bu yolda, her zaman aynı güç ve azimle yolumuza devam edeceğiz. Bilimin ışığında, nitelikli üretim standartlarında sizlere her zaman en iyi hizmeti verecek ve takdirinize layık olmaya çalışacağız.”

Vizyonumuz

Sektörün dinamikleri yerine, kendi belirlediğiz sınırları benimsiyor, “En iyinin de en iyisi” sloganı ile sektörün dinamolarından birisi olmak vizyonu ile çalışıyoruz. Sadece kendimiz için değil, sektörümüz ve bilim dünyasının gelişimine katkıda bulunmak ve global fayda sağlamak da vizyomunuzun temellerinde yer alır.

Misyonumuz

Kalite standartlarından ödün vermeden, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak ürünleri üretmek ve/veya tedarik etmek, ülkemizin koşullarına en uygun standartlarda sunmak ve sağlık faydası oluşturmak misyonumuzdur. Uluslararası ve ulusal regülasyonlara bütünüyle uygun, sağlıklı ve sağlık elde etmenizi sağlayan ürünleri sunuyoruz.

Kurumsal Değerlerimiz

  • Tıbbi/bilimsel sınırların dışına asla çıkmıyor, ürünlerimizin bu standartlarda yer almasını sağlıyoruz.
  • Kalite standartları konusunda hassasız ve ürünlerimizi belgelendiriyoruz.
  • Optimum fiyatları, maksimum kalite standartları dahilinde sunuyoruz.
  • Kanunlara saygılıyız, tüm kurallara harfiyen uyuyoruz.
  • Toplum sağlığını önemsiyor, ürünlerimizin nitelilerini buna uygun şekilde geliştiriyoruz.
  • Organik ve bitkisel muhtevaya sahip ürünleri sunuyoruz.
  • Çevre sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun ürünleri sunuyoruz.

Ürünlerimizi Kullananlar

Neler Diyor ?

Sohbeti Açın
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?